1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 15

Konu: Pando Media Booster Hatası Alan Kullanıcılar İçeri!

Standart Pando Media Booster Hatası Alan Kullanıcılar İçeri!

Merhaba,

İlk önce aşağıdaki adımları izleyin ve Pando'nun bilgisayarınızda yüklü olup olmadığını kontrol edin:

Sırası ile Başlat >> Denetim Masası >> Programlar ve Özellikler kategorilerine giriş yapın.

Yukarıdaki adımları yapma amacımız; Pando Media Booster'ın bilgisayarımızda hatalı veya eksik kurulumu olup olmadığını öğrenmek, var ise programı silip en baştan doğru olarak yüklemeyi sağlamaktır.

Eğer; Programlar ve Özellikler bölümünde Pando Media Booster programı yüklü ise tamamen kaldırın.

Daha sonra; tamamen bilgisayarınızdan kalktığına emin olmak için;

Sırası ile Bilgisayarım >> Yerel Disk C >> Program Files >> Pando Networks adlı klasörü kontrol edin ve var ise bu klasörü silin.

Daha sonra da aşağıda vereceğim linkten Pando'yu yeniden kurun ve bilgisayarınıza reset attıktan sonra kurulum yöneticisini açmayı tekrar deneyin:

http://cdn.pandonetworks.com/pando/pmb/PMBInstSafe.exe

Not: Bu hata aynı zamanda bilgisayarınızın saat ve tarihinin güncel olmamasından da kaynaklanabilir. Bu sebeple sistem saatinizin güncel olduğundan da emin olmanız gerekmektedir.

2. Alternatif:

Pando'yu ''Program Ekle ve Kaldır'' bölümünden kaldırdıktan sonra yeniden kurmadan, doğrudan Gameturk Pando İndirme Yöneticisi'ni çalıştırmayı da deneyebilirsiniz.

Yeni eklenen çözüm yöntemleri:

-"C:\Program Files\Pando Networks\Media Booster" veya "C:/Program Files(x86)/Pando Networks/Media Booster" klasörüne gidin "PMB.exe.config" dosyasını, "PMB.exe.config.bkp" olarak yeniden adlandırın ve tekrar indirme işlemini deneyin.

Saygılarımla,
    [VGM]HatuNNN
    Konu HatuNNN tarafından (13.11.12 Saat 00:49 ) değiştirilmiştir.
    Kim sana ne yaparsa yapsın, bunun seni nasıl etkilediğini bilmedikleri sürece özgürsün, güçlüsün.

Teşekkürler. güzel paylaşım

Teşekurler inşallah olur

yok her şeyı denedim yıne hata verıyor yuklemıyor

Merhaba,

Bu sorun pando hatası alanlar içindir. Halen daha düzelmiyorsa alternatif linkten indirebilirsiniz:

http://download.gameturk.com/Araf/Araf_CBT.exe
    Kim sana ne yaparsa yapsın, bunun seni nasıl etkilediğini bilmedikleri sürece özgürsün, güçlüsün.

Teşşekürler oldu

ben tüm hepsini denedim olmadı cbt yi indirdim ama loading olmuyor ve TEQSERVE 1000 MS kırmızı renkte yazıyor (acaba cuma günü olacak market güncelleştirmeleri için oyun kapandımı) ????

Oyun şuan açık dns ayarlarını değiştir istersen veya modeme reset atmayı dene..

Bu pandoya bir cözüm bulunamadi dediklerinizi bizzat tektek yaptim fakat cözemedim , sorunu cözen biri varsa lütfen yazsin. '' http://download.gameturk.com/Araf/Araf_CBT.exe '' indirmeyin cbt clienti ile oyuna giriş yapamazsiniz.

Fazla değil kendi sunucularınız dan link vermeye kıyamıyorsanız bari uploap sitelerine yükleyin razıyız arkadaş 1 haftadır oyun indirmeyi bekliyorum. toplanın binaya protestoya gidiyoruz :P
    Konu HatuNNN tarafından (07.11.12 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.
    Ninja?
    http://i.imgur.com/Ca3CU.jpg

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 konuk)