Gösterilen sonuçlar: 1 ile 8 ve 8

Konu: sohbet odaları açılmalı

Standart sohbet odaları açılmalı

Daha önce başka oyunlardada uygulamalarını görmüştüm.TS3 olur raidcall olur ventrillo olur bu tarz resmi bir araf sohbet kanalı yönetim tarafından alınırsa oldukça yararlı olucağını düşünüyorum.(Raidcall tercih edilirse lagta az olur)En azından şu sıralarda oyuncuların birbiriyle iletişimleri kesilmemiş olur ve bir şekilde sohbet muhabbet takılırız.Forum yetkilileri sürekli forumdalar orayada bakarlar bi şekilde .Hem oradan insanlar forumu kirletmeden bazı sorularınıda chat vasıtasıyla yada konuşarak sorabilirler.Oyun açıldığındada oyuncuların tanışması ve oyun içi sorunların anında çözülmesi adına oldukça yarar sağlayan bir uygulama olacağını düşünüyorum.

ID=BRuTaLHaCKeR
    SINIF=Ruhban
    LV=??
    AİLE=ImFaMiLY
    www.facebook.com/yusuf.aykemat
    Skype=yusuf.aykemat

Alıntı brutal232 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce başka oyunlardada uygulamalarını görmüştüm.TS3 olur raidcall olur ventrillo olur bu tarz resmi bir araf sohbet kanalı yönetim tarafından alınırsa oldukça yararlı olucağını düşünüyorum.(Raidcall tercih edilirse lagta az olur)En azından şu sıralarda oyuncuların birbiriyle iletişimleri kesilmemiş olur ve bir şekilde sohbet muhabbet takılırız.Forum yetkilileri sürekli forumdalar orayada bakarlar bi şekilde .Hem oradan insanlar forumu kirletmeden bazı sorularınıda chat vasıtasıyla yada konuşarak sorabilirler.Oyun açıldığındada oyuncuların tanışması ve oyun içi sorunların anında çözülmesi adına oldukça yarar sağlayan bir uygulama olacağını düşünüyorum.
    Aslında Çok İyi Bir Fikir.
    Diğer Oyunlarda Böyle Birşey Görmemiştim.
    Ama Olabilme İhtimali Varsa Olmalı Diye Düşünüyorum .

Alıntı brutal232 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fikrini Bizimle Paylaştığın İçin Teşekkür Ederim ...
    Çok Güzel Olur Açıkcası Ama Şuanda Firmanın Bununla Uğraşıcağını Sanmıyorum ...
    Araf Online'i Açtıkdan Sonra Kesinlikle Düşünmesi Lazım.
    Böyle Birşey Yaparlarsa Oyunla Uyumlu Yapsınlar Sadece Araf Online İçin ayrı, Diğer Oyunlar İçin Ayrı , Oyunda Laglar Meydana Gelebilir.

Biz Demiyoruzki Bir Numara Olacaz , Biz Diyoruzki Aile Olacaz..
    ImFamily

Bana Ulaşmak İçin ;
    Facebook :
    http://www.facebook.com/erogly

Mail Yoluyla :
    yunus-eroglu@hotmail.fr

Skype Adım : Lacust

ImFamily FaceBook Sayfası İçin ;

http://www.facebook.com/ImFamily

Yunus Emre EROĞLU

Alıntı VukaatForum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Çok İyi Bir Fikir.
    Diğer Oyunlarda Böyle Birşey Görmemiştim.
    Ama Olabilme İhtimali Varsa Olmalı Diye Düşünüyorum .
    Bazı uygulamaları var.Çokta etkili oluyor.Örneğin şu aralar açılması aynı araf gibi geciken bir oyun raidcall serveri kullanıyor.(Bazı arkadaşların oraya çağırdığı için biliyorum.Forever araf oda ayrı ) Çokta verimli oluyormuş.Forum yetkilileri oyun yetkilileri ve oyuncular hep bağlantıda

ID=BRuTaLHaCKeR
    SINIF=Ruhban
    LV=??
    AİLE=ImFaMiLY
    Skype=yusuf.aykemat

Önce oyun açılsın.Sonra yaparlar inşallah.Ama yapmaları zor gözüküyor

Nick:SplaShRd
    Sınıf:Şifacı
    Level:???
    Irk:Yıldız
    Klan:???
    Akıllı bir adam yalnız kendi tecrübelerinden, çok akıllı bir adam başkalarının da tecrübelerinden yararlanır.

Çin Atasözü
    ]

Alıntı deviljojuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce oyun açılsın.Sonra yaparlar inşallah.Ama yapmaları zor gözüküyor
    Oyun açıldığında zaten bir çok guild(ailemde dahil) bu tip odalar kullanacaktır.Şimdiden açılırsa oyuncular forum yöneticileri bağlantıda kalır diye düşünüyorum...

ID=BRuTaLHaCKeR
    SINIF=Ruhban
    LV=??
    AİLE=ImFaMiLY
    Skype=yusuf.aykemat

Merhaba,

Öneriniz ve güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Konu; sahibinin isteği üzerine ''Öneriler'' bölümüne taşınmıştır.

Saygılarımla.
    Kim sana ne yaparsa yapsın, bunun seni nasıl etkilediğini bilmedikleri sürece özgürsün, güçlüsün.

Lonca başkanları ts adresleri alırsa olabilir. ama forumdaki yetkililer yaparmı bilmem :/
    пıcĸ: łobodoł
    cłαss: sαvαscı
    łєvєł: �
    cłαп:ImFamily

7/24 Online Teknik Destek. Sadece Pm Atın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)