PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ÇÖP] Jadde'yi indiremiyorsanız veya kotalı kullanıcıysanız.Buyrun....

Eixanumi
21.01.10, 09:15
Merhabalar ;

Jadde'yi indiremiyorsanız veya kotalı kullanıcıysanız sizin için Otomatik indirme yöneticisini devreye soktuk. Bu sistem ile artık istediğiniz zaman indirmeyi duraklatabilecek bağlantınız kopsa dahi kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Jadde İndirme Yöneticisini bilgisayarınıza indirerek sizler için özel olarak açtığımız serverımızdan daha hızlı ve sorunsuz indirme yapabileceksiniz.

İndirme Yöneticisi (http://download.gameturk.com/jadde/jadde_indirme_yoneticisi.exe)

Hayır ,denedim olmuyor indiremiyorum ama oynamak istiyorum diyorsanız bize adresinizi "Ücretsiz DVD formu"nu doldurarak gönderin Jadde'yi evinize ücretsiz olarak gönderelim...

Bu söylemiş olduğum özellikleri www.jadde.com.tr adresini biraz gezerek görebilirsiniz.

Saygılarımla;
GM Eixanumi

Sasuke1
26.01.10, 01:19
Gerçekten Harika Bir Uygulama TEŞEKKÜRLER . BENDE BİRTANE İSTEDİM :P :D

zangarr
26.01.10, 14:07
kapıya geldimi para istemiyolar sanki :P

zangarr
27.01.10, 14:00
zsten www.jadde.com.r den indiriliyo oyun başka neyi gezecektik ya sanki :D

ceren_xd
27.01.10, 15:43
Evet başka bir siteden indirilmiyor. Şimdi sizden öğrendim görünce para veriyormuşuz. Birde ücretsiz diyordunuz...

ezqiece
09.02.10, 18:19
sipariş ettim geldi kurdum oynuyorum ama laptopa yüklemeye çalışınca pc donuyo ve hata veriyo bu dvd tek kullanımlıkmı??

Rosesah
22.02.10, 15:22
Bilgilendirme için teşekkürler,ben indirme yöneticisini kullanarak nihayet oyunu indirmeyi
başarabildim:)

osqe03
11.03.10, 08:35
yha bnm proqram xp dvd yi döndürme başka dvdler dniorum dnüo.abmn proqrm vista ona yuklndi bna kaldı napıcm yhaaa.s.s.s

Poison_Ivy
11.03.10, 17:54
yha bnm proqram xp dvd yi döndürme başka dvdler dniorum dnüo.abmn proqrm vista ona yuklndi bna kaldı napıcm yhaaa.s.s.s

eğer dvd'yi okumuyorsa bilgisayar, harici harddiskle oyunun kurulu olduğu dosyaları abinizin pcsinden alıp kendinizinkine kopyalayabilirsiniz

İyi Oyunlar,

Jadde GM Poison_Ivy

me99rt
16.03.10, 13:42
TEşekkürler Eixa.

happylove
25.04.10, 11:00
Bilgilendirme için teşekkürler,ben indirme yöneticisini kullanarak nihayet oyunu indirmeyi
başarabildim:)

ama yüklenince ne geldi bana hiç birşey olmadı yükledikten sonra lütfen nasıl indirdiğinizi teker teker söylermisiniz bnde oynamak istiyorumm .. :( :confused:

_JuLieT_
28.04.10, 15:28
Ya arkadaslar dünden beri ugrasıyorum patchleri yükledim kurdum jaddeyi acıyorum sgmsgm gelio evet hayır gelıro ondan sonra evet desemde hyr desemde oyun acılıor ama.. oyun acıldıgında yukarda sayı gelıor sistem tarafından verilen ödülü almanız gerekmektedir diyor acılmıor ekran öle kalıor evde dogucam bn bay karakterim birtane bay resmi gelior ya o resimde aklıor ama e posta acılıor hediyeyide kbl ediyorum birsey olmuor o ekranda kalıor

poshotal
11.08.10, 18:29
ya arkadaşlar bi yardımcı ola bilirmisiniz? 2 dk da bi sunucuyla bağlantı kesiliyo neden ola bilir? :(

PLYBOY
11.08.10, 20:55
Ya arkadaslar dünden beri ugrasıyorum patchleri yükledim kurdum jaddeyi acıyorum sgmsgm gelio evet hayır gelıro ondan sonra evet desemde hyr desemde oyun acılıor ama.. oyun acıldıgında yukarda sayı gelıor sistem tarafından verilen ödülü almanız gerekmektedir diyor acılmıor ekran öle kalıor evde dogucam bn bay karakterim birtane bay resmi gelior ya o resimde aklıor ama e posta acılıor hediyeyide kbl ediyorum birsey olmuor o ekranda kalıor

Merhabalar...
Eğer oyununuzun Açılmasını istiyosanız beklemekten başka bir çare yok süre bittiğinde tekrar süre başlayacaktır ve bunun tamamen bitmesini beklemeniz lazım

PLYBOY
11.08.10, 20:58
ya arkadaşlar bi yardımcı ola bilirmisiniz? 2 dk da bi sunucuyla bağlantı kesiliyo neden ola bilir? :(

Merhabalar...
Sizin Sorununuz yeni gelen hile programı X-trap nedeniyle size bu linkte bulunan programı öneriyorum. http://forum.gameturk.com/showthread.php?t=12090 buna girin ve hiç bir şeyi atlamayın.

sucepS
01.09.10, 13:02
merhaba arkadaşlar verdğiniz setup linknden indirdm ama dosyanın kurulumu bittikten sonra pcye yüklenen dosya açılmıyor bu dosyayı açmaya izniniz olmaya bilir falan diyor lütfen yardımcı olur musunuzzz ?

LokiGodOfFire
06.09.10, 06:09
ya ben kafayı yedım oyunu 2 kere indirdim patchlerı falan yapamadım :S patchlerı yuklerken hayır a basın dıo hayır dıyorum acılmıyo dosya secme yerı evet dıorm acılıo oyle yaptım denedım bıseyler dvd sıparıs ettım bısıler yaptım bıseyler kafam durdu beynım bulandı saat sabahın 6 sı olmus 8 saattır ugrasıyorum ne yapıcam ben of kafam gıttı uyuyommu acaba ben

eda_125
08.09.10, 00:01
ya ben kafayı yedım oyunu 2 kere indirdim patchlerı falan yapamadım :S patchlerı yuklerken hayır a basın dıo hayır dıyorum acılmıyo dosya secme yerı evet dıorm acılıo oyle yaptım denedım bıseyler dvd sıparıs ettım bısıler yaptım bıseyler kafam durdu beynım bulandı saat sabahın 6 sı olmus 8 saattır ugrasıyorum ne yapıcam ben of kafam gıttı uyuyommu acaba ben

Merhaba;

Burdaki linke (http://forum.gameturk.com/showthread.php?t=12170)göz atın ve söylediklerini eksiksiz yerine getirin

Ayrıca eğer bilgisayarınıza bütün patchleri indirdiyseniz, Jaddeyi açın ve patchlerın yüklenmesini bekleyın. Verdiğim linkte resimlisi var zaten

EpicFan
13.09.10, 08:34
Oyun Çok Güzel MAAŞALLAH Benim Bilgisayarada MAAŞALLAH Bilgisayar Laptop İşletim Sistemi Windows Xp PERFECT X3 Ekran Kartı Nividia Kb Bilinmio :D Sipariş Verdim 2 Gün İçinde Geldi Çok Memenunum :D Kotalı Deil ama Net :) 4 Saat Beklem Ondan 2 Gün Beklemek Daha ii Dedim :)

EpicFan
13.09.10, 10:05
Yanlız CD Yi Sipariş Verdi Arkadaşım Nezaman Gelecek CD Die Sorup Sorup Duruo Lütfen Cevaplayın Bilginize !!

Pesimist34
13.09.10, 10:09
Sanıyorum hafta sonuna denk gelmediği sürece 2 gün içinde geliyor...

EpicFan
13.09.10, 15:04
Ben Pazar Günü Saat 09:30 Da Sipariş Verdim Nezaman Gelir Ozaman ?

EpicFan
13.09.10, 17:46
Yaa Şu Çile Bitsin Lütfen Yaa Kaç Günde Gelir Kaç Saate İner Lütfen Cevaplayın Bütün Jaddeciler Lütfen Msnmi Ekleyin Bilgilendirin Lütfen Forumda msn adresi vermek yasaktır.

Edit:HatuNNN

GueRILLA
13.09.10, 22:05
harıka.....:D

EpicFan
14.09.10, 05:57
ne olduki :S

__SeRDaR__
22.11.10, 12:54
Ben'de İstedim 1 Tane Jadde DVD.

pelin_sude
22.11.10, 17:41
ark,ler para verilmio ve bnde 2 senedir yüklü ama leptopa sorun veriosa ktanız dolu yada bozuk bir bilgisaar fakat normal pc lerde kasıo nedeni nedir bide normal xp de oyun hata verio ayrıyetten vista sorunlu bir microsoft programı ve hiç bişi indirmio

HatuNNN
23.11.10, 16:06
İşletim sisteminiz XP ise oyunun normal şartlarda sorunsuz çalışması gereklidir.

Size sorunsuz kurulum (http://forum.gameturk.com/showthread.php?t=12170) linkini öneriyorum. Oyunu buradan baştan kurarak XP'de çalıştırmayı tekrar deneyiniz. Sorun devam ederse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

pointbang
11.12.10, 14:23

eger yeni patchleri yüklüyorsa sorun yok eger yüklemiyorsa bugcollectetor hatası alırsın hediyeyi almdıgına göre sende patch sorunu var yani update yapmıyor pcin jaddeyi tekrer yükle sorun kalkar

ark,ler para verilmio ve bnde 2 senedir yüklü ama leptopa sorun veriosa ktanız dolu yada bozuk bir bilgisaar fakat normal pc lerde kasıo nedeni nedir bide normal xp de oyun hata verio ayrıyetten vista sorunlu bir microsoft programı ve hiç bişi indirmio

en güzeli win7:cool: sorunsuz oynuyorum

pandora_dln
12.12.10, 18:08
bi işe yarıyormu indirme yönetici ben indirdim açılmadı bana anlatırmsınz indirdikten sonra bide linkmi indireceğizzz

HatuNNN
12.12.10, 18:18
bi işe yarıyormu indirme yönetici ben indirdim açılmadı bana anlatırmsınz indirdikten sonra bide linkmi indireceğizzz

Merhaba,

İndirme yöneticisi; oyunu kurarken karşılaşabileceğiniz olası bağlantı kopmalarına karşı alternatif bir çözüm önerisi olarak sunduğumuz programdır. Jadde'yi zaten bilgiyarınıza kurduysanız, ayrıca indirme yöneticisi kurmanıza lüzum yoktur.

GeheimeStaatspolizei
13.03.11, 19:49
Ben Cuma günü sipariş ettim bana Pazar tatil gelmez dediler ondan evde değildim acaba geldide benmi yoktm evde?

SehZaDeM
13.03.11, 20:07
Evet pazar günü kargo elinize ulaşmayabilir.Eğer size ulaşamamış olsalar bile iletişim bilgileriniz aracılığı ile sizi bilgilendirirler.

CLuP_HeLL_61
02.05.11, 12:23
sayın mod, ben siparişi vereli nerdeyse 10 gün oldu daha dvd den bi tık sesi bile yok....
sisteme ticket ta gönderdim 2 gün önce, ordanda geri dönüş olmadı.... nolcak böyle bekle bekle bekle bekle ??? 2 gün içinde elinize ulaşır yazıyor ama 2 günü geçtik oldu 10 gün ??? tekrar sipariş ver diyorum

''JADDE DVD İSTEK FORMU
Sistemde size ait bir DVD siparişi zaten mevcut! '' diyor...

2 gün nerdeeee 10 gün nerdeee ???? hani nerde benim DVD im ??

sayın mod, ben siparişi vereli nerdeyse 10 gün oldu daha dvd den bi tık sesi bile yok....
sisteme ticket ta gönderdim 2 gün önce, ordanda geri dönüş olmadı.... nolcak böyle bekle bekle bekle bekle ??? 2 gün içinde elinize ulaşır yazıyor ama 2 günü geçtik oldu 10 gün ??? tekrar sipariş ver diyorum

''JADDE DVD İSTEK FORMU
Sistemde size ait bir DVD siparişi zaten mevcut! '' diyor...

2 gün nerdeeee 10 gün nerdeee ???? hani nerde benim DVD im ??

tmmdır kargom şimdi geldi, 2 günde kargo elinizde diyipte 10 gün üzerinede olsa....... ! şu anda oyunu yüklüyorum. teşekkürler...
ve Türkiye' nin her yerine kargo ücreti 3.54 deniliyo, benden alınan ücret 4.5 tl.... 1 tl yi laf etmiyorum ama denilen rakam çıkmıyor nedense.... yani burada güven konusu olmalı. 3.54 se 3.54 olacak. yada yazın 4.5 tl bizde bilelim ödücemiz parayı. yani 1 e 1 herşeyin aynı olması taraftarıyım GÜVEN AÇISINDAN. burda farklı, gerçekte farklı olunca başka türlü düşünce içerisinde kalıyoruz ister istemez...

bunun haricinde adresimi doğru şekilde verdim fakat sisteme kayıt sırasında abuk subuk bi adres olmuş. arıyolar beni böyle bi adres yok nerdesiniz siz diye. harbidende yazılan adres gibi adres yok. sistem başında oturan insanların bu konuda biraz daha dikkatli özverili çalışmaları gerektiğini düşünüyorum... az daha kargom geri iadeyle gidiyordu...... bu benim başıma geldi, kaldıki onbinlerce insanın başına gelse sizin durumunuz ne hal alır çok merak ediyorum....

Hatalar;
-2 günde kargo elinizde diyip 10 günde elime ulaşması,
-kargo ücreti 3.54 diyip 4.5 tl verilmesi,
-Doğru vermiş olduğum adresin, sistemde farklı adres olması . . .

sadece biraz daha dikkatli,özverili ve doğru şekilde çalışmak hepsi bu . . .

kolay gelsin...

korkusuzumben
19.05.11, 10:15
şuan iniyor...peki 0.46 versiyonu ile mi gLr?

MaRLaas
14.09.11, 12:11
2gün içinde Gelir diyorlar ben Sipariş Verdim Gelmedi

MehmetAliSOMALIOGLU
26.01.12, 15:22
Yararlı olmus konu teşekürler de Benimde kargom gelmedi hala